szkenneres digitalizáló

Printer-friendly versionPDF version
Jelentkezési határidő:
2024/06/10

Az Országos Széchényi Könyvtár
Gyűjteménymegőrzési Főosztály Digitalizáló Osztály
munkakör ellátására keres munkatársat

A munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.

A munkavégzés helye: 1014 Budapest, Szent György tér 4–5–6.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • dokumentumok előkészítése digitalizálásra,
  • könyvtári dokumentumok digitalizálása,
  • digitalizáláshoz kapcsolódó ellenőrzési és projektszervezési feladatok ellátása,
  • digitális képanyag utófeldolgozása,
  • munkafolyamatokhoz kapcsolódó nyilvántartási feladatok ellátása.

Jelentkezési feltételek:

  • középiskola/gimnázium, érettségi bizonyítvány,
  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,büntetlen előélet.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • közgyűjteményi digitalizálásban szerzett gyakorlati tapasztalat,
  • számítástechnikai képzettség.

Elvárt kompetenciák:

  • pontos munkavégzés,
  • jó kommunikációs és együttműködési készség,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • monotonitástűrés.

A benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes szakmai önéletrajz,
  • motivációs levél bérigény megjelölésével,
  • végzettséget, nyelvtudást igazoló okiratok másolata,
  • hozzájáruló nyilatkozat ahhoz, hogy az eljárásban részt vevők megismerhessék a benyújtott dokumentumokat,
  • nyilatkozat arról, hogy a benyújtott dokumentumokban foglalt személyes adatainak eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul,
  • három hónapnál nem régebbi, büntetlen előéletet igazoló hatósági erkölcsi bizonyítvány, vagy nyilatkozat arról, hogy az erkölcsi bizonyítvány megkérése folyamatban van.

A munkakör betölthetőségének kezdő időpontja: a döntést követően azonnal.

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2024. június 10.

A jelentkezés benyújtásának módja: elektronikus úton az allaspalyazat@oszk.hu e-mail-címen keresztül.

A próbaidő mértéke: 4 hónap.